Wynajem sal

Szanowni Państwo,

Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Mieszka I 61 C, zachęca wszystkich zainteresowanych organizacją szkoleń i konferencji do współpracy.

 

Kompleks budynków usytuowany jest niemal w samym centrum Szczecina. Dodatkowo, dzięki komunikacji miejskiej, bezpośrednio zlokalizowanej pod naszym ośrodkiem, dojazd z dworca głównego PKP oddalonego o 3,5 km zajmuje niecałe 20 minut. W odległości mniejszej niż 1 km znajduje się hotel oraz restauracja, co z całą pewnością może stanowić gwarancję w pełni zabezpieczonego logistycznie przedsięwzięcia.

 

Obecnie nasz nowoczesny budynek posiada cztery aule mieszczące od 82 do 170 osób oraz sale szkoleniowe, w których każdorazowo może zasiąść od 12 do nawet 70 osób. Na terenie naszego kampusu funkcjonuje bufet. Wszystkim zainteresowanym współpracą oferujemy również niezbędne wyposażenie, m.in. rzutnik multimedialny, ekrany, tablice typu flipchart oraz profesjonalne nagłośnienie wraz z wymaganym sprzętem oraz profesjonalną obsługę techniczną. Dodatkowo na terenie całej uczelni dostępny jest Internet bezprzewodowy WiFi .

 

Każdą propozycję współpracy rozważamy w sposób indywidualny, dzięki czemu staramy się dostosować naszą ofertę pod konkretnego kontrahenta. Z całą pewnością możemy Państwa zapewnić, iż event zorganizowany w budynkach Szczecińskiego Centrum Edukacyjnego Sp. z o.o. , okaże się wydarzeniem, które wszystkim uczestnikom zapadnie w pamięć jako przedsięwzięcie dobrze zaplanowane i przemyślane w każdym – nawet najmniejszym – stopniu.

 

Bardzo konkurencyjne ceny….

 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem administracji:
administracja@sce.com.pl
tel. 914830740

 
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

 

Przykładowe sale w ofercie Szczecińskiego Centrum Edukacyjnego:

Aula A

 

B06

 

Aula B